Noteikumi

Pasūtījuma veikšanas un piegādes noteikumi
Pasūtījuma veikšanas un piegādes noteikumi attiecas uz visiem SIA “Ungurmalas” mājas lapā veiktajiem pasūtījumiem. Noteikumi tiek regulāri atjaunināti un papildināti.

 

Pasūtījuma veikšana
Kad esat izvēlējies pakalpojuma veidu un atzīmējis visu nepieciešamo informāciju, spiežat pogu “pievienot grozam”. Groza saturu Jūs varat apskatīt jebkurā brīdī, nospiežot groza simbolu kreisajā, augšējā stūrī, kur redzēsiet sevis izvēlētos pakalpojumus un cenu. Kad esat izvēlējies pakalpojumus, spiežat pogu “apskatīt grozu”, lai sāktu rēķina apmaksas procesu. Veicot apmaksu, Jūs apliecinat, ka esat iepazinies ar izvēlētā pakalpojuma aprakstu un tas atbilst Jūsu izvirzītajām prasībām un vajadzībām.

 

Cenas un samaksas kārtība
Veicot pasūtījumu www.ungurmalas.lv mājas lapā, Jūs piekrītat izvēlētā pakalpojuma cenai un tā apmaksas kārtībai. Pakalpojumu cenas ir norādītas ar nodokļiem, tai skaitā pievienotās vērtības nodokli. Ievadot prasīto informāciju par pakalpojuma iegādi, Jums tiks piedāvāta iespēja norēķināties ar maksājuma karti vai internetbanku. Ievadot kredītkartes, debetkartes (Visa, MasterCard, Maestro) vai citus prasītos datus, un apstiprinot maksājumu, pasūtījuma summa tiek automātiski rezervēta. Visi SIA “Ungurmalas” tiešsaistes veikalā veiktie maksājumi ir droši un tiek garantēta pilnīga maksātāja datu aizsardzība.

 

Pasūtījuma apstiprinājums
Kad SIA “Ungurmalas” saņem bankas apstiprinājumu par maksājumu, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums, kas sevī ietvers:

 1. klienta vārdu, uzvārdu / uzņēmuma nosaukumu;
 2. pārdevēja kontaktinformāciju;
 3. pakalpojuma aprakstu un cenu (EUR ar PVN);
 4. pasūtījuma kopsummu; 
 5. maksājuma veidu;
 6. pirkuma datumu.

Rezervācijas un anulēšanas noteikumi
Rezervācija ir garantēta tikai gadījumā, ja ir veikta priekšapmaksa vai minēti kredītkartes dati, vai pēc savstarpējas vienošanās. Garantētu rezervāciju var anulēt 72 stundas / 3 diennaktis pirms rezervācijas iebraukšanas datuma, sazinoties ar sporta un atpūtas kompleksu “Ungurmalas”, zvanot +371 26482623 vai rakstot e-pastā uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Iemaksātā naudas summa rezervācijas anulēšanas gadījumā netiek atgriezta.

 

Dāvanu kartes iegāde
Sadaļā “Dāvanu karte” iespējams iegādāties sporta un atpūtas kompleksa “Ungurmalas” dāvanu karti. Tā ir derīga 12 mēnešus no iegādes brīža un tiek aktivizēta uzreiz pēc apmaksas. Varat izvēlēties sev piemērotu vērtību un saņemšanas veidu - pa pastu vai e-pastā. Izvēloties saņemšanu pa pastu, dāvanu karte 2 - 3 darbadienu laikā tiks nogādāta uz jūsu norādīto adresi. Izvēloties saņemšanu e-pastā, 1 darbadienas laikā, uz Jūsu norādīto e-pasta adresi, tiks nosūtīts dāvanu kartes drukas fails, kuru varēsiet izdrukāt pats. Pēc visu nepieciešamo datu ievades, spiediet pogu “Pievienot grozam”. Lai veiktu apmaksu, dodieties uz grozu spiežot groza ikonu kreisajā, augšējā lapas stūrī. Dāvanu karti var izmantot jebkura sporta un atpūtas kompleksa “Ungurmalas” pakalpojuma apmaksai. Summu var tērēt pakāpeniski.

 

Mājas lapas lietošanas noteikumi
Mājas lapa www.ungurmalas.lv (turpmāk tekstā Mājas lapa) pieder uzņēmumam SIA “Ungurmalas” (juridiskā adrese: “Ungurmalas”, Raiskuma pagasts, Pārgaujas novads, LV-4146). Mājas lapa ir izveidota, lai nodrošinātu lietotājiem pieeju plašākai informācijai par sporta un atpūtas kompleksu “Ungurmalas” un tā piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī nodrošinātu iespēju tiešsaistē iegādāties “Ungurmalas” pakalpojumus.
SIA “Ungurmalas” patur tiesības jebkurā laikā veikt izmaiņas lapas lietošanas noteikumos, bez iepriekšēja brīdinājuma. Lietojot Mājas lapu, pēc jebkuru izmaiņu veikšanas, lietotājs piekrīt tos ievērot un izpildīt.
Lapas lietotājam aizliegts piekļūt Mājas lapas slēgtajām sadaļām apejot drošības sistēmas.
SIA “Ungurmalas” neuzņemas atbildību par tiešiem vai netiešiem zaudējumiem, kas radušies dēļ Mājas lapā pieejamās un nepieejamās informācijas, neatkarīgi no tā, vai tā ir pilnīga vai daļēji korekta, izmantošanas, nevienai no iesaistītajām pusēm.
SIA “Ungurmalas” negarantē Mājas lāpā ievietotās informācijas aktualitāti. Lai iegūtu aktuālo informāciju, jāsazinās ar SIA “Ungurmalas”.
Visiem Mājas lapā ievietotajiem produktu attēliem ir tikai ilustratīva nozīme. Attēlotie produkti un to komplektācijas var atšķirties no reālajiem.
Visa Mājas lapā ievietotā informācija ir SIA “Ungurmalas” īpašums, kuru nav atļauts izmantot komerciāliem mērķiem bez uzņēmuma rakstiskas piekrišanas. Izmantojot Mājas lapas saturu nekomerciāliem mērķiem, jānorāda atsauce www.ungurmalas.lv vai “ © 2018 SIA “Ungurmalas”.
SIA “Ungurmalas” nenes atbildību par Mājas lapā ievietoto saišu, kas ved uz citām interneta Mājas lapām, saturu.
SIA “Ungurmalas” iegūtos datus, kuri apstrādāti caur Mājas lapu var brīvi izmantoto neierobežotu laika posmu.
SIA “Ungurmalas” drīkst izmantot par lietotāju iegūto informāciju lai:
informētu par pakalpojuma rezervācijas statusu;
sniegtu informāciju par pakalpojumu, kuru lietotājs pieprasījis no SIA “Ungurmalas”;
sazinātos ar Mājas lapas lietotāju, izmantojot sniegto kontaktu informāciju;
nodrošinātu, ka Mājas lapas saturs tiek nodots jums pēc iespējas korektāk un ērtāk.
Uzņēmums drīkst apkopot informāciju, kura iegūta Mājas lapas lietotājam aizpildot Mājas lapā pieejamo elektronisko formu, kas paredzēta atbildes uz jautājumu vai piedāvājuma pieprasījuma iegūšanai. Jebkura veida lietotāja saziņa ar uzņēmumu SIA “Ungurmalas”, t. sk., e-pasta sarakste, var tikt izmantota uzņēmuma vajadzībām, ievērojot konfidencionalitāti.
SIA “Ungurmalas” drīkst atklāt lietotaju personisko informāciju uzņēmuma ietvaros, ievērojot konfidencionalitāti un izmantot to uzņēmuma iekšējiem administratīvajiem un citiem biznesa mērķiem.
SIA “Ungurmalas” drīkst atklāt lietotāju iesniegto personisko informāciju trešajām pusēm:

 1. ja tas nepieciešams biznesa darījuma, starp SIA “Ungurmalas” un trešo pusi, ietvaros pēc darījumā iesaistītās otras puses pieprasījuma;
 2. ja SIA “Ungurmalas” darījumā ar trešo pusi, personas dati ir iekļauti kā darījuma satura daļa; 
 3. ja SIA “Ungurmalas” ir pienākums atklāt vai izpaust jūsu personas datus, lai izpildītu juridiskas saistības vai sastādītu piegādes un cita veida līgumus. 
 4.  ja informācija nepieciešama trešās puses pakalpojumu sniedzējiem, lai uzlabotu SIA “Ungurmalas” piedāvātos pakalpojumus, nodrošinātu korektu maksājumu apstrādi un ar tiem saistītās nepieciešamās informācijas pārbaudes.

Trešajām personām tiek piešķirta piekļuve tikai konkrēta pakalpojuma nodrošināšanai nepieciešamajai informācijai par lapas lietotājiem. SIA “Ungurmalas” ar trešajām personām sadarbojas slēdzot līgumu par datu izmantošanas nosacījumiem un mērķiem, kādiem tie var tikt izmantoti.
Lai atšķirtu lietotājus, Mājas lapā tiek lietoti sīkfaili ("cookies"). Tas palīdz nodrošināt veiksmīgu lietotāja pieredzi Mājas lapas apmeklējuma laikā un ļauj to pilnveidot.
Lietotājam, apmeklējot Mājas lapu, tiek automātiski apkopota sekojoša lietotāja informācija: interneta protokola (IP) adrese, kuru lietotājs izmanto interneta savienojuma veidošanai; lietotāja pārlūka programmas veids un versija; lietotāja operētājsistēmas informācija; informācija par lapas apmeklējuma laiku, datumu un tā laikā lietotāja veiktajām darbībām Mājas lapā.
Pieeja Mājas lapas saturam var tik bloķēta ikvienam, kurš pārkāpis šos lietošanas noteikumus.
Visi strīdi saistībā ar Mājas lapas lietošanas noteikumiem tiek risināti savstarpējo pārrunu ceļā. Ja pārrunu ceļā iesaistītajām pusēm neizdodas vienoties, strīdi risināmi saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem.
Mājas lapa www.ungurmalas.lv izmanto sīkdatnes jeb cookies. To lietošanas noteikumi ir saskaņā ar Latvijas tiesību aktiem. Sīkdatnes fails tiek saglabāts lietotāja datorā un palīdz ērtāk lietot Mājas lapu www.ungurmalas.lv. Sīkdatnes ļauj mums sekot mājas lapas lietotāja aktivitātēm un uzlabot iepirkšanās kvalitāti. Jūs varat atslēgt sīkdatņu izmantošanu interneta pārlūka programmā, bet tas var ietekmēt normālu tiešsaistes veikala darbību.

Lietojot www.ungurmalas.lv vietni, Jūs piekrītat sīkfailu lietošanai.

 

Privātuma politika

 

Datu pārzinis
Atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes Regulai (ES) 2016/679 (2016. gada 27. aprīlis) par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti, SIA “Ungurmalas” izstrādājis Privātuma politiku, kas sniedz informāciju par personas datu apstrādi uzņēmumā. Pārzinis: SIA “SIA “Ungurmalas”, vienotais reģistrācijas Nr. 44103029227, juridiskā adrese: “Ezermalas”, Raiskuma pagasts, Pārgaujas novads, LV-4146.

 

Noteikumu piemērošanas joma
Šie noteikumi attiecas uz visiem uzņēmumā nonākušajiem personu datiem, t.i., jebkāda veida informāciju par identificētu vai identificējamu fizisku personu. Personu dati var būt potenciālo, esošo un bijušo darbinieku, piegādātāju, klientu un sadarbības partneru dati. Visbiežāk tie ir: vārds, uzvārds, personas kods (ja nepieciešams līgumu sagatavošanā), adrese, tālruņa numurs, e-pasta adrese, norēķinu informācija un informācija par saņemtajiem pakalpojumiem un produktiem, cita informācija, kas attiecināma uz fizisku personu.
Privātuma politiku piemēro privātuma un personas datu aizsardzības nodrošināšanai attiecībā uz fiziskām personām – potenciālajiem, esošajiem un bijušajiem klientiem, darbiniekiem, piegādātājiem; SIA “Ungurmalas” uzņēmuma teritorijas un telpu apmeklētājiem (videonovērošanas nodrošināšanas ietvaros); uzņēmuma uzturēto interneta mājaslapu un sociālo portālu apmeklētājiem.

 

Kā mēs iegūstam Jūsu personas datus?
Jūsu personas datus mēs varam iegūt kādā no sekojošiem veidiem:

 1. savstarpēja līguma slēgšanas procesā, iegūstot datus no Jums;
 2. ja līgums tiek slēgts ar trešo personu un tā ir norādījusi Jūs kā kontaktpersonu;
 3. no Jums, ja Jūs iesniegsiet iesniegumus, rakstīsiet e-pastus, zvanīsiet;
 4. no Jums, ja veiksiet pirkumus www.ungurmalas.lv;
 5. tīmekļa vietnē www.ungurmalas.lv, izmantojot sīkdatnes ("cookies");
 6. atsevišķos gadījumos no trešo personu datubāzēm, piemēram, pārbaudot Jūsu tiesības pārstāvēt komercsabiedrību (firmas.lv u.tml. datubāzēm).

Esošie un potenciālie darbinieki 
Ja meklējat darbu pie mums, mēs apstrādājam Jūsu personas datus, lai novērtētu Jūsu prasmju atbilstību amatam, uz kuru piesakāties. Mēs to darām pamatojoties uz Jūsu piekrišanu – Jūsu brīvprātīgi sniegtajiem datiem, un nodrošinām šādu datu apstrādei atbilstošu saglabāšanas ilgumu. Ja esat darbinieks, mēs apstrādājam Jūsu personas datus, lai pildītu ar Jums noslēgto līgumu un ievērotu normatīvo aktu prasības, piemēram, Darba likumu, Likumu par nodokļiem un nodevām, kā arī citu tiesību aktu prasības. Mēs to darām, pamatojoties uz noslēgto līgumu un no tā izrietošām juridiskajām saistībām. Nodrošinām šādu datu apstrādei atbilstošu saglabāšanas ilgumu. Ja esat bijušais darbinieks, mēs uzglabājam Jūsu personas datus un datus par Jums saskaņā ar normatīvajiem aktiem, kas nosaka attiecīgus pienākumus arhīvu vešanai. 

 

Piegādātāji un partneri
Mēs apstrādājam to personu datus, kuras pārstāv mūsu piegādātājus un darījumu partnerus, pamatojoties uz mūsu leģitīmo interešu ievērošanu iegūt jaunus partnerus un jaunus tirgus. Tāpat lai izpildītu līgumus, kas noslēgti ar konkrētajām līgumslēdzēju pusēm.

 

Klienti
Mēs apstrādājam to personu datus, kuri attiecas uz mūsu potenciālajiem, esošajiem un bijušajiem klientiem.
Uzņēmuma apmeklētāji
Atbilstoši veselības, drošības un vides standartiem un, lai ievērotu mūsu leģitīmās intereses, aizsargātu mūsu komercnoslēpumus, darbiniekus, klientus un citas personas, mēs varam apstrādāt jūsu personas datus, izvietojot videonovērošanas sistēmas mūsu telpās un teritorijā. Ja šādas darbības tiek veiktas, personas ar paziņojumu tiek informētas par to. Videonovērošanas ierakstus uzglabā ne ilgāk kā 60 dienas, ja vien tas nav nepieciešams mūsu tiesisko interešu aizstāvībai tiesas vai ārpustiesas procesos.

 

Mārketinga aktivitāšu nodrošināšana
Mārketinga aktivitāšu nodrošināšanas nolūkos mēs varētu Jums nosūtīt komerciālos paziņojumus, nodrošināt Jūsu dalību mūsu organizētās izlozēs, kā arī publicēt materiālus no mūsu organizētiem publiskiem pasākumiem. Šim nolūkam mums varētu būt nepieciešami vismaz sekojoši personas dati: klienta un/vai sadarbības partnera vai kontaktpersonas vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasta adrese.
Pamatojums šo nolūku sasniegšanai ir:

 1. datu subjekta piekrišana (Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta pirmās daļas A punkts);
 2. līguma ar datu subjektu noslēgšana un izpilde (Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta pirmās daļas B punkts);
 3. pārziņa leģitīmās intereses (Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta pirmās daļas F punkts), piemēram, saziņas nodrošināšanai.

Jums ir tiesības atteikties no mūsu mārketinga ziņu saņemšanas. To varat izdarīt, atbildot uz saņemto paziņojumu vai informējot uzņēmuma darbinieku, kurš ar jums sazinās. Ņemiet vērā, ka arī tad, ja atsakāties no mārketinga ziņu saņemšanas, joprojām varat saņemt administratīvas ziņas, piemēram, paziņojumus par nenomaksātiem rēķiniem, informāciju par izmaiņām sadarbības līgumā, informāciju par izmaiņām normatīvajos aktos, kas regulē sadarbības līgumā noteikto saistību izpildi, informāciju par līguma pārtraukšanu.

 

Datu aizsargāšana
Personas dati, kas nonāk uzņēmuma rīcībā, tiek apstrādāti drošā veidā. Mēs darām visu iespējamo, lai pārliecinātos, ka visas IKT un IT sistēmas, kas izveidotas un integrētas darba procesos un tiek izmantotas, nodrošina konfidencialitāti. Mēs piešķiram piekļuvi personas datiem tikai tām personām, kurām tas ir nepieciešams darba pienākumu veikšanai. Darbinieki, kuri uzņēmumā apstrādā personas datus, tiek apmācīti un viņiem ir saistoši Latvijas Republikas normatīvie akti, kā arī uzņēmuma izstrādātie iekšējie normatīvie akti.
Personas dati netiek apstrādāti ilgāk nekā nepieciešams. Mēs neuzglabāsim Jūsu personas datus ilgāk nekā tas ir nepieciešams mērķim, kādam tie tika apkopoti. Tas nozīmē, ka dati tiks iznīcināti vai dzēsti no mūsu sistēmām, kad tie vairs nebūs nepieciešami saistību izpildei.
Mēs veicam atbilstošas darbības, lai garantētu, ka mūsu veiktā informācijas par jums apstrāde un uzglabāšana ir balstīta uz zemāk norādīto loģiku:

 1. vismaz tik ilgs laika posms, kamēr informāciju izmanto, lai Jums nodrošinātu pakalpojumu;
 2. saskaņā ar tiesību aktiem, līgumu vai atbilstoši mūsu tiesiskajām saistībām;
 3. tikai tāds laika posms, kāds ir nepieciešams datu apkopošanas mērķa sasniegšanai; vai ilgāk, ja tas nepieciešams saskaņā ar noslēgto līgumu, piemērojamiem tiesību aktiem, statistikas nolūkos, atbilstoši saistošajiem uzņēmuma interešu aizsargpasākumiem.

Uzņēmums ievēro datu minimizācijas principu un garantē, ka, nodrošinot Jums produktus un pakalpojumus, tiek ievākts tikai minimālais personas datu apjoms, kas nepieciešams, lai sniegtu pakalpojumu vai piegādātu produktu.

 

Mēs nedarām 
Jūsu dati netiek nodoti tālākai apstrādei ārpus Eiropas Savienības un Eiropas Ekonomiskās zonas. Jūsu datus neizmantojam automatizēto lēmumu pieņemšanā. Mēs neizpaužam trešajām personām savā rīcībā esošos personu datus vai jebkādu pakalpojumu sniegšanas un līguma darbības laikā iegūtu informāciju, izņemot: ārējos normatīvajos aktos paredzētajām personām pēc viņu pamatota pieprasījuma; ārējos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā un apjomā; ārējos normatīvajos aktos noteiktos gadījumos SIA “Ungurmalas” likumīgo interešu aizsardzībai, piemēram, vēršoties tiesā vai citās valsts institūcijās pret personu, kura ir aizskārusi uzņēmuma likumīgās intereses.

 

Jūsu tiesības
Jums ir tiesības pieprasīt piekļuvi mūsu rīcībā esošajiem Jūsu personas datiem. Tomēr pirms šādas informācijas sniegšanas mums ir jāpārliecinās par Jūsu identitāti. Jums ir tiesības iebilst pret personas datu apstrādi, atsaukt piekrišanu, pieprasīt Jūsu personas datu dzēšanu vai labošanu, kā arī tiesības uz datu pārnesamību.
Ja vēlaties pieprasīt piekļuvi saviem datiem, dzēst vai labot datus, iebilst pret personas datu apstrādi vai izmantot savas tiesības uz datu pārnesamību, lūdzam sazināties ar mūsu datu aizsardzības speciālistu (skatīt sadaļu “Kontakti”).
Jums ir tiesības saistībā ar Jūsu personas datu apstrādi vai uzglabāšanu iesniegt sūdzību datu aizsardzības iestādē.
Ja Jūs pieprasāt dzēst savus personas datus, Jūs apliecināt, ka Jūs neizmantosiet uzņēmuma sniegtos pakalpojumus un ka personas informācija turpina glabāties uzņēmuma ierakstos un arhīvos saskaņā ar normatīvajos aktos minētajām prasībām un termiņiem. Šo informāciju uzņēmums neizmantos komerciāliem mērķiem. Neskatoties uz pieprasījumu dzēst datus, uzņēmums patur tiesības uzglabāt Jūsu personas datus vai to saistošo daļu saskaņā ar uzņēmuma leģitīmajām interesēm un piemērojamiem tiesību aktiem. Informācijas pieprasījumi tiek apstrādāti viena mēneša laikā no pieprasījuma saņemšanas un apstiprināšanas.

 

“Cookies” jeb sīkdatnes
Ja pārlūkojat tīmekli un nevēlaties, ka laikā, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, tiktu apstrādāti Jūsu personas dati izmantojot sīkdatņu pakalpojumus, iesakām izmantot Jūsu pārlūka privātās pārlūkošanas režīmu. Mēs saglabājam un apstrādājam tikai tos personas datus, kas nepieciešami, lai varētu izpildīt līgumā noteiktās saistības. Jūsu personas dati tiek šifrēti. SIA “Ungurmalas” nav pieeja klienta interneta bankas un citiem maksājuma datiem, jo lietotājs maksājuma veikšanas brīdī tiek novirzīts uz attiecīgās bankas aizsargātu lapu.

 

Kas ir sīkfaili?
Lai nodrošinātu Mājas lapas www.ungurmalas.lv korektu darbību, tiek izmantoti datu sīkfaili (Cookies). Sīkfails ir neliels ciparu un burtus saturošs fails, kas tiek lejupielādēts lietotāja ierīcē piemēram, datorā vai telefonā, kad lietotājs apmeklē www.ungurmalas.lv Mājas lapu. Sīkfaili tiek lietoti, lai atšķirtu lietotājus. Tas palīdz SIA “Ungurmalas” nodrošināt veiksmīgu lietotāja pieredzi Mājas lapas apmeklējuma laikā un ļauj to pilnveidot.

 

Kā tiek izmantoti sīkfaili?
Būtiskie sīkfaili jeb “Essential Cookies” ir nepieciešami, jo tie palīdz Mājas lapai atcerēties lietotāja veiktās darbības un izvēlētos valodas uzstādījumus. Sīkfaili netiek saglabāti lietotāja ierīcē un pārtraucot pārlūkprogrammas sesiju, izzūd.
Anonīmie analītikas sīkfaili jeb “Anonymous Analytics Cookies” ļauj uzskaitīt Mājas lapas www.ungurmalas.lv apmeklētājus un redzēt, kādas darbības veic un funkcijas izmanto lietotāji Mājas lapas apmeklējuma laikā. Sīkfailu apkopošana ļauj SIA “Ungurmalas” uzlabot Mājas lapu un padarīt Mājas lapas lietošanu pēc iespējas ērtāku.
Funkcionalitātes sīkfaili jeb “Functionality cookies” ļauj pārlūkot, kad lietotāji atgriežas www.ungurmalas.lv Mājas lapā, kas ļauj SIA “Ungurmalas” pielāgot Mājas lapas uzstādījumus un saturu atbilstoši konkrētā lietotāja vajadzībām un www.ungurmalas.lv Mājas lapas pielāgošanas iespējām.
Reklāmas sīkfaili jeb “Advertising cookies” (Google AdWords sīkfailu izsekošana) palīdz reklamēt sporta un atpūtas kompleksu “Ungurmalas” internetā, attēlojot konkrētajam lietotājam pielāgotas reklāmas, kuru saturs tiek veidots izmantojot informāciju par lietotāja veiktajām darbībām un aplūkoto informāciju www.ungurmalas.lv Mājas lapā. Šie sīkfaili norāda, ka konkrētais lietotājs ir apmeklējis SIA “Ungurmalas” Mājas lapu un pārlūkprogrammā jāattēlo reklāmas, kas attiecas uz www.ungurmalas.lv.

 

Kā pārvaldīt sīkfailus vai atteikties no tiem?
Sīkfailus var noņemt, aktivizējot iestatījumu savā pārlūkprogrammā, kas ļauj atteikties no visu vai dažu veidu sīkfailu iestatīšanas lietotāja ierīcē. Svarīgi ņemt vērā, ka, lietojot pārlūkprogrammas iestatījumus, kas bloķē visus sīkfailus (tostarp būtiskos), iespējams, lietotājam netiks nodrošināta piekļuve visām SIA “Ungurmalas” Mājas lapas www.ungurmalas.lv sadaļām.

 

Jūsu piekrišana
Nododot uzņēmumam savus personas datus, Jūs piekrītat šīs Privātuma politikas noteikumiem.

 

Kontakti
Jautājumu un neskaidrību gadījumā, lūdzu, sūtīt e-pastu uz adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai ierodoties pie mums personīgi.

 

Kur Jūs varat iesniegt sūdzību ar personas datu apstrādi saistītiem jautājumiem?

Ja Jums ir kādi jautājumi vai iebildumi saistībā ar mūsu veikto Jūsu personas datu apstrādi, mēs aicinām vispirms vērsties pie mums (klātienē vai nosūtot e-pastu).
Ja Jūs tomēr uzskatāt, ka mēs neesam spējuši savstarpēji atrisināt radušos problēmsituāciju un Jūs uzskatāt, ka mēs pārkāpjam Jūsu tiesības uz personas datu aizsardzību, Jums ir tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijai. Iesniegumu paraugus Datu valsts inspekcijai un citu saistītu informāciju Jūs varat atrast Datu valsts inspekcijas mājas lapā (www.dvi.gov.lv/lv/datu-aizsardziba/).

©03.09.2018.

Ir radušies jautājumi un vēlies, lai mēs Jums atzvanām?