LAT RUS ENG

Atpūtas un sporta komplekss „Ungurmalas”

Netālu no skaistākās un senākās Vidzemes pilsētas Cēsīm, ainaviskā meža ielokā, pie Ungura ezera krastā atrodas 2002. gadā dibinātais atpūtas un sporta komplekss “Ungurmalas”. Viesu nams un tā gleznainā apkārtne ir ideāla vieta brīnišķīgām kāzu svinībām, elegantiem banketiem, konferencēm, aktīvām sporta spēlēm vai vienkārši ģimeniskai mierpilnas atpūtas baudīšanai. “Ungurmalas” jums dāvās neaizmirstamas atmiņas, vienreizējus saulrietus virs ezera, kā arī sirds siltumu un enerģiju, atgriežoties trauksmainajā ikdienā. 

Banketu zāle Semināru zāle Nakšņošana Korporatīvie pasākumi

Banketu zāle

“Ungurmalas” parūpēsies, lai jūsu kāzu diena, dzimšanas diena, uzņēmuma balle vai kāds cits pasākums būtu īpašs. Mēs piedāvājam telpas ar skaisti klātiem galdiem, izcili garda ēdiena klāstu, vakara vadītāju un mūziku nevainojamām viesībām. Vienlaicīgi varam uzņemt līdz 80 viesiem.

Piedāvājam:

 

 • nakšņošanu
 • kvalificētu pavāru gatavotas maltītes
 • vakara vadītāju
 • muzikantus dažādām gaumēm, CD atskaņotāju
Pieteikties

Semināru zāle

“Ungurmalas” piedāvā semināru zāli 20-130 viesiem. Telpā pieejams viss pilnvērtīgam darbam nepieciešamais aprīkojums. Papildus semināru organizēšanai piedāvājam izmantot ēdināšanas pakalpojumus, piemēram, kafijas pauzes, atspirdzinošus dzērienus, „zviedru” un cita klājuma galdus, kā arī naktsmītnes. Klientu ērtībām pirms Jūsu ierašanās zāli iekārtosim atbilstoši vajadzībām.

Piedāvājam:

 

 • multimediju projektoru
 • CD atskaņotāju
Pieteikties

Nakšņošana

Viesu ērtībām piedāvājam nakšņošanu labiekārtotos apartamentos, kas veidoti gaumīgās krāsu gammās. Vienlaicīgi varam izguldīt līdz 70 viesiem. Piedāvājam 5 divvietīgus nummuriņus, vienu trīsvietīgu nummuriņu, pārējiem piedāvājam nakšņošanu uz ērtiem matračiem trešajā stāvā.

Numuriņos ietilpst:

 

 • duša
 • WC
 • televizors
Pieteikties

Korporatīvie pasākumi

Galvenais nosacījums korporatīviem pasākumiem ir ideāli piemērota vide, kur tos pavadīt. “Ungurmalas” ir vieta, kur atbilstoši radītā un sakārtotā teritorijā rīkot jautrus un aktīvus sporta svētkus vai citus pasākumus. Kompleksa teritorijā mēs varam uzņemt pat līdz 1500 viesiem.

Piedāvājam:

 

 • zaļo zonu(~10ha), skatuvi, 2 smilšu volejbola laukumus, 2 futbola vārtus, basketbola laukumu, saimniecibas ēku ar nakšņošanu(20 personām), telšu vietas, 10 laivas, katamarānu, 3 WC, autotāvvietu.
 • papildus piedāvājam apsargus, glābējus uz ūdens, medicīnas māsu
Pieteikties

Papildus piedāvājumi

Neskaitot “Ungurmalas” ērtās gultas un omulīgās banketu zāles, Jūs varat izbaudīt arī papildus aktivitātes.

Vasaras paviljons ar skatuvi
Piknika iespējas
Telts vietas ezera krastā
Laivu, katamarānu noma
Makšķerēšana
Dažādu sporta laukumu noma
Atpakaļ

Vasaras paviljons ar skatuvi

Mūsu brīnišķīgi iekārtotais paviljons ar skatuvi ir lieliska vieta jebkāda veida svinībām svaigā gaisā ezera krastā. Šeit Jūs varat izbaudīt citāda veida svinības vai arī izmantot šo vietu kā papildinājumu svinībām viesu namā. Mēs varam droši teikt, ka “Ungurmalu” paviljons ir patiesi īpašs, jo ne viens vien viesis ir izteicis savas sajūtas, sacīdams, ka svinībās saulrieta laikā viņu pārņēmušas vēl nebijušas sajūtu variācijas, kas liek domāt, ka šī vieta ir maģiska. Nododieties zaļumballes valdzinājumam vai elegantam vakaram saulrieta gaismā!

Atpakaļ

Piknika iespējas

Brīnišķīgajā viesu nama apkārtē ir iespējams uzrīkot īstu pikniku pie dabas tieši ezera krastā. Viesu nams ir parūpējies, lai Jūsu atpūta pie mums būtu patiesi komfortabla. Esam nodrošinājuši galdus, ugunskura vietas, telts vietas, atkritumu urnas un tualetes. Baudiet skaistos mirkļus ezera krastā, vienkārši piknikojot kopā ar ģimeni un izbaudi Latvijas burvību! “Ungurmalu” labiekārtotā terotorija ļaus Jums pavadīt brīvdienas bez rūpēm par saspringto ikdienu.

Atpakaļ

Telts vietas ezera krastā

Uzveic dabas izaicinājumu un nakšņo svaigā gaisā! “Ungurmalas” lepojas ar sakoptajām un rūpīgi iekārtotajām telšu vietām ezera krastā, tāpēc atpūta pie mums būs patiesi relaksējoša. Ungura ezers ir burvīgs jebkurā diennakts stundā, tāpēc nevilcinies un uzrīko brīnišķīgu pikniku un pēc saules iegrimšanas ezera dzīlēs nododies svaigam gaisam visas nakts garumā. Te varēsiet lieliski pavadīt brīvdienas klusā, skaistā vietā kopā ar ģimeni.

Atpakaļ

Laivu, katamarānu noma

Relaksējoties pie gleznainā Ungura ezera “Ungurmalās”, piedāvājam laivu un katamarānu nomu, kas patiks gan bērniem, gan pieaugušajiem. Šī lieliskā aktivitāte ir piemērota apvienojumā ar ģimenes pikniku, makšķerēšanu vai vienkārši dabas izbaudīšanu. Kā zināms, Ungura ezers ir viens no retajiem ezeriem ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā, kurš ir iekļauts Eiropas Savienības aizsargājamo biotopu skaitā, pateicoties ezera ekosistēmai, kuru raksturo zems barības vielu saturs ūdenī un Eiropas nozīme reto un aizsargājamo augu sugu atradnes.

Atpakaļ

Makšķerēšana

Pieredzējuši makšķernieki Ungura ezeru atzīst kā vienu no iemīļotākajām makšerēšanas vietām. Ungura ezers ir viens no lielākajiem ezeriem Cēsu rajonā. Tā vidējais dziļums ir 3.5 metri, bet maksimālais dziļums - 7.0 metri. Ungura ezerā ietek 7 strauti un grāvji. Šeit mīt līdakas, asari, raudas, plauži, karūsas, pliči, ķīši, ruduļi, līņi, kā arī karpas. Izbaudi makšķerēšanas azartu arī Tu, vienlaikus raugoties uz skaisto ainavu, ar ko ezers priecē jebkurā diennakts stundā.

Atpakaļ

Dažādu sporta laukumu noma

Aktīvas atpūtas un sporta cienītājiem “Ungurmalas” piedāvā dažādus sporta laukumus. Apvieno bezrūpīgo atpūtu ar kārtīgu volejbola vai basketbola maču.

Mūsu teritorijā ir:

 • 2 smilšu volejbola laukumi
 • basketbola laukums
 • futbola laukums

 

Šāda veida sporta aktivitātes ir piemērotas arī korporatīvos pasākumos, kā arī svinību otrās dienas lielisks papildinājums rīta rosmei.

 

Apskatīt iekšējās kārtības noteikumus

Sazinieties ar mums!

Lai uzzinātu vairāk informācijas vai veiktu rezervāciju, rakstiet mums vai zvaniet pa tālruni (+371) 26433390